Oczyszczanie

Oczyszczanie 2018-04-23T21:17:43+00:00

Kolejny temat dotyczy energii, które przekazują nam inni – świadomie lub nie – w dorosłym życiu. Są to energie, które ograniczają i tworzą niewidzialny kokon wokół naszego ciała. To energie, które jak wampir wysysają i osłabiają, bądź przylepiają się i są przyczyną naszych niepowodzeń: chorób, zmartwień, problemów osobistych i zawodowych. Podczas konsultacji określam, czy i które wzorce oraz rodzaje energii dotyczą danej osoby. Jeżeli coś kogoś męczy, niepokoi – ma to swoją przyczynę energetyczną. Można ją wskazać i zmienić tak, aby człowiek mógł lepiej radzić sobie ze swoim życiem – kierował się w stronę szczęścia, zdrowia i radości. Konsultacje i uwalnianie dotyczą również miejsca zamieszkania. To, co czujemy, myślimy, przeżywamy jest nieświadomą mocą, którą wyzwalamy z siebie. Mówi się, że „domy mają pamięć” i tak faktycznie jest. Są miejsca z tzw. dobrą energia – które odwiedzamy z radością i dobrze się w nich czujemy, są też i takie, które nas męczą i niechętnie przekraczamy ich progi. Zaufaj i posłuchaj mądrości swego ciała, jak wiele może tobie podpowiedzieć i doradzić.

Uwalnianie siebie z kodów, ograniczeń karmicznych, genetycznych, płodowych jak i z okresu dzieciństwa i życia dorosłego.

Konsultacje i uwalnianie osób i pomieszczeń, oczyszczanie z uroków cieni, klątw, podłączeń , złorzeczeń przekleństw i negatywnych energii (istnieje możliwość odmowy wykonania oczyszczania i uwalniania).

W naszym życiu zdarza się ze z nieznanych przyczyn zaczynają nas prześladować pech, nieszczęścia, trudności, negatywne zawirowania. Chcemy to pokonać a nic nam dalej się nie udaje. Przyczyną tych nieszczęść mogą być przekleństwa, czary, klątwy, manipulacje, złorzeczenia, które mogą można ograniczyć naszą twórczość i przyczynić się do trudności zdrowotnych i życiowych. Dlatego warto sprawdzić czy nie ograniczają nas te negatywne energie, a jeżeli istnieją to z nich się uwolnić.